Skip to main content

Balení.


Když se řekne samotné stěhování, většina lidí vidí jen hodně práce a strašné dřiny. Nadarmo se neříká, že je lepší vyhořet než se stěhovat. Je to opravdu náročné. Musíte začít už týden dopředu. Nebo alespoň týden do předu, abyste zvládly všechno potřebné připravit. Jako první na vás bude sehnání dostatečně velkých beden, které budou pevné a budou mít takové rozměry, abyste je dokázali jednoduše naplnit a potom přemisťovat. Nesmí to být obří bedny, které když naplníte, tak s nimi pak neujdete ani dva kroky. Takové by vám v tom stěhování moc nepomohli a ještě by se vám mohlo stát, že váhu kterou jste do nich vložili, by nemuseli unést bez nějakého pevného podkladu.

stěhování bytů Praha

Hned první zádrhel je na světě, kde splašit takové bedny. Zkuste se poptat, po známých a po rodině. Spousta lidí, co pracují v různých zaměstnáních, mají na skladech takové bedny, který jsou k recyklaci a nejsou dále využívány. Když budete mít bedny, už se do toho můžete pustit. Ovšem nejprve je dobré si zvolit přesný den stěhování, abyste věděli, kdy k tomu dojde a kdy musíte mít vše hotovo a časově si to nějak rozvrhnout. Jenže čím začít, aby vám ty věci po pár dnech nechyběli, než dojde k samotnému stěhování. Musíte si to zorganizovat tak, abyste na to šli systematicky a začít těmi věcmi, které víte, že nebudete určitě potřebovat. Například můžete začít u věcí na stanování a letní dovolenou.

stěhování bytů Praha

Jako je stan, spacáky, vybavení do kempu, plážová deka a podobně. Dále se můžete vrhnout na věci, jako jsou povlečení, prostěradla, určitě si vystačíte s těmi, co máte již povlečené na posteli. Dále ručníky, osušky, deky a takové věci, u kterých si můžete nechat jen jednu náhradní a budete vědět, že to bude stačit. Pak se vrhněte na kuchyň. To je hodně velké zlo. Zabalit, nože, příbory a všechny ostré věci do novin, aby se při převozu nic nestalo. Postupně se stejně dostanete ke všemu. A poslední den už vezmete jen ten zbytek. Důležité je, abyste měli na stěhování zajištěné stěhování bytů Praha Odnesto.cz, která se o samotný převoz a odnesení beden postará.