Skip to main content

I starší si zaslouží péči


Z iPhonu se stala legenda
Už od předvedení prvního modelu iPhonu bylo jasné, že jde o velkou a zásadní věc ve světě mobilních telefonů. V té době šlo koupit jen tlačítkové telefony, i když i ty nabízely celkem velké množství funkcí a kvalitní operační systém. Jenže došlo k uvedení iPhonu na trh, a rázem se z něj stal populární telefon. Ten si sice mohl v té době koupit jen opravdu bohatý člověk, protože tehdy stál více peněz než dnes. A protože šlo o jeden z nejdražších telefonů na trhu, mít iPhone se velice rychle stalo otázkou společenské prestiže. A ta došla tak daleko, že jsou skalní fanoušci Applu schopní stát hodiny ve frontě jen proto, aby si mezi prvními lidmi koupili nejnovější model, který se má začít prodávat.

obaly mobil

Proč je tak skvělý?
Apple vsadil především na stabilní a opravdu intuitivně ovládaný operační systém. I když jiné telefony disponují také kvalitním systémem, ten od Applu vyniká v tom, že jde stabilní. I když ho používáte dnes a denně, telefon se nezasekne ani nerestartuje, na což si často stěžují majitelé konkurenčních telefonů.

Líbivý design
I když v době uvedení prvního iPhonu bylo na trhu opravdu spoustu různých telefonů, dnes je vše jinak. V podstatě všichni výrobce prodávají totéž – obyčejnou tmavou placku s dotykovým displejem. I přesto ale Apple umí vyrobit designově zajímavý telefon, i když je to stále jen velký dotykový displej přes celou přední stranu.

obaly na iphone

Pokud máte stále starší model, nejspíš nemáte ještě pár let v plánu kupovat si nový. Koneckonců proč, když ten starý stále funguje jak má? Dokud funguje podpora, není důvod utrácet peníze za nový. I ke starším telefonům si pořídíte spoustu doplňků a příslušenství, jako jsou například obaly na iPhone XR, který tento model ochrání před poškozením a tím prodlouží jeho životnost. Vybrat si můžete jednobarevné obaly, i ty s různými motivy.