Skip to main content

Trička s potiskem.


Když se řekne potisk triček, můžete si představit spoustu věcí, ale ve výsledku to bude vždy to stejné a samé. Trička máte buďto jednobarevná nebo jsou nějak zdobená. Jednobarevná trička vás nijak nepřekvapí. Má jen jednu barvu a z mnoha. Ovšem u tištěných triček můžete mít na přední straně i na zadní straně, nějaký vzhled, který se od jednobarevného trička liší. Záleží na různé firmě, která se potiskem triček zabývá, ale mohou vám na tričko natisknout úplně cokoliv. Můžete si nechat nakreslit svůj vlastní vzor, který byste chtěl mít na svém tričku a pak ho jednoduše předložit dané firmě, která se danou práci zabývá. Ať už na tričku budete chtít mít fotku svého psa nebo si můžete nechat udělat i rodinné tričko s fotografií celé vaší rodiny.

reklamní potisk triček

V dnešní době je to možné. Takové trička, jsou pak skvělým dárkem pro babičky a dědečky, kdy jim můžete nechat natisknout fotku vnoučat, kde jsou všichni společně. Mezi takové dárky patří i mnoho dalších. Můžete si nechat udělat polštářek, hrníček, deku nebo i obraz. Ovšem to jsme trochu odbočili od naších triček. Nemusí to být zrovna jen dárek, ale můžete si nechat udělat na tričko i logo své firmy, kterou chcete propagovat.

reklamní potisk triček

Reklamní potisk triček vám v tom pěkně pomůže. Můžete mít malé logo na hrudi nebo se nechat unést a nechat ho přes celou přední stranu na stylu a provedení nejsou žádné pravidla. Je to jen na vás. Většinou se vybírá barva trička, aby vám ladila s logem. Nemůžete mít modro černo bílé logo a dát ho na jasně růžový podklad. Nikdo vám v tom nezabrání, ale asi to nebude vypadat příliš dobře. Lepší je si nechat poradit a vybrat nějakou z nenápadných barev jako světle modrou barvu nebo bílou a černou. Většinou jde o jemný přechod mezi logem a samotným tričkem. Nelámejte nic přes koleno. Snažte se, aby vzorové tričko bylo co nejhezčí. Tak, aby si ho chtělo koupit co nejvíce lidí.