Skip to main content

Důležitá energie


Já si myslím a předpokládám, že je opravdu hodně lidí, kteří pečují o to, aby jejich elektřina už vždycky byla v pořádku. Mně se kolikrát stává, že mi třeba vypadne proud. Od toho jsou tady revizoři, kteří dělají revizi elektra a elektřiny. A je obecně já si myslím, že by nebylo na škodu, kdyby třeba lidé také dělali preventivní revize elektřiny. Podle mého názoru by to rozhodně nebylo na škodu. Já vím, že mnoho lidí mi třeba řekne, že nebudou zbytečně utrácet peníze za něco, co mají v pořádku. Tohle je sice normální a já chápu, že dnešní doba je opravdu zlá, kdy je všechno drahé. A kdy lidem chybí opravdu peníze na důležité věci.

Elektřina je velmi důležitá.

Na takové věci, jako jsou třeba potraviny anebo základní hygienické potřeby anebo věci do školy a do školky. Jenomže revize elektriky je také důležitá v tom ohledu, že pak, když se vám potom něco rozbije, tak to alespoň můžete svádět na toho, kdo vám třeba udělal špatnou revizi, tedy alespoň já bych se takhle obrátila na toho, kdo mi dělal revizi elektřiny a sám mi od sebe řekl, že je všechno v pořádku. Je logické, že by se každý bránil, ale tady jde hlavně o to, že abyste třeba nevyhořeli, nebo aby se vám třeba nerozbili nějaké další elektrospotřebiče a další věci, které jsou právě v zásuvce na elektřinu.

Starejte se o vaše věci.

Opravdu se nemusíte bát. Není to nic hrozného a není to extra drahé revize elektřiny, nemusí trvat ani třeba půl hodiny. Záleží na tom, co všechno chcete zkontrolovat a kde udělat revizi. Já si dělám revizi pravidelně, a to jednou za rok. Vyjde mě to na málo peněz a stojí to kolem tří tisíc korun. Tohle mi vůbec nevadí a stojí mi to za to, protože si říkám, že když třeba jednoho dne se mi něco stane, tak alespoň budu mít klidné svědomí, že jsem alespoň pro to udělala opravdu maximum a že jsem si zaplatila revizi elektřiny, myslím si, že ani vy jste neudělali chybu, kdybyste se také nechali udělat revizi elektřiny.