Skip to main content

Inspirujte se k výběru dárku


Jste pozvaní na oslavu narozenin vašeho šéfa, a firemní večírek k této příležitosti bude opravdu velký? Chcete popřát člověku, se kterým se vám dobře pracuje a vážíte si ho? Určitě si nechce udělat ostudu špatně vybraným dárkem. Jenže někdy může být těžké sehnat hezký a vhodný dárek pro někoho, s kým vlastně nemáte natolik blízký vztah, abyste šli, jak se říká, na jistotu. Potom strávíte hodiny a hodiny hledáním toho pravého dárku, ale nic vás stejně nenapadá.

kávová zrna

Pokud máte za úkol vybrat dárek pro někoho, koho sice znáte, ale ne až tak dobře, je potřeba vycházet z toho, že dárek nemůže být příliš osobní. Jednak by to mezi ostatními budilo zbytečné emoce a mohly by vznikat různé fámy. Zamezte tomu a vyberte něco hezkého, vkusného, kvalitního, ale zároveň neutrálního. Máte pocit, že člověk, pro kterého dárek hledáte, má snad všechno? I takoví lidé jsou, ale i ty nějaký dárek potěší. Stačí když si dáte tu práci a dotyčný uvidí, že jste se snažili mu udělat radost.

čaj rooibos

Nic vás nenapadá?
Po hodinách strávených na internetu stále nevíte co koupit a krátí se vám čas, který máte k dispozici? Všimli jste si ale, že oslavenec si rád dá kvalitní kávu nebo čaj? Podívejte se na naše nejprodávanější zboží Darka-shop
, mezi které patří luxusní čaj s názvem motýlí květ, sypaný černý i zelený čaj, a nebo opravdu vynikající ovocný čaj Coco Chanel, který potěší ženy, ale i muže. V této kategorii najdete zboží, které si naši zákazníci nejvíce oblíbili, a můžete vybírat z toho nejlepšího, co máme v nabídce. Vyberte pro oslavence třeba některou z luxusních zrnkových káv.

Chcete darovat čaj nebo kávu nějak originálně? Zvolte kávové nebo čajové předplatné. Oslavenci bude káva nebo čaj chodit každý měsíc až domů. U nás najdete nejlepší čaje z celého světa, bylinné směsi o ovocné čaje, které potěší v zimě i v létě. Zaručujeme vám kvalitu a vynikající chuť.