Skip to main content

Jak na slevy?


Na světě je plno lidí, kteří mají vyloženě štěstí na slevy a nakupují převážně ve slevách. Takových lidí je opravdu mnoho, protože slev je také všude kolem mnoho, ale i tak se najdou takoví lidé, kteří slevám a věcem okolo toho moc nerozumí a nakupují klasicky, bez slev a skoro nic neušetří. Když se na to podíváme, tito lidé sice nic neušetří, ale zase si koupí to, co doopravdy chtějí a potřebují, a to je to hlavní. Jsou pak spokojení. Ale přeci jen je mnohem lepší ve výsledku si něco našetřit a využít ty peníze jinak než mít chvilkou radost z toho, že jsme si koupili něco, co vyloženě chceme.

peníze

Logicky je vždy lepší ušetřit, než zkrátka mít všechno co chceme bez ohledu na nějaké peníze. Někdy je potřeba se dívat, kolik co stojí a jestli je nebo není něco ve slevě. Někdy se hold musí i člověk držet, ale pak to za to stojí a může si za peníze koupit něco, co třeba dlouho chce díky tomu, že si na to mohl našetřit peníze. Slevy jako takové není těžké najít. Každý obchod má nějaké slevy a vždy na něco jiného a zpravidla se to střídá s obchody v okolí. Pokud má jeden obchod slevu na okurku a za týden mu končí, příští týden bude mít slevu zase ten druhý obchod a pořád se to takto střídá. Slevy jsou na každém rohu, ale pozor, ne vždy se jedná o výhodnou slevu.

sleva

Někdy je napsáno, že je určitý výrobek ve slevě, ale ve skutečnosti stojí tolik, kolik stál předtím, jen to zvýraznili a vymysleli si, že předmět dřív stál méně. Na to si dávejte opravdu pozor. Slevy jsou nejen ve velkých supermarketech, ale také například v obchodech s oblečením, a to ne nutně v kamenných prodejnách, ale například i na internetu. Tam to většinou funguje pomocí slevových kódů, například About You sleva Zeleneslevy několik procent na veškerý sortiment. Slevové kódy mají různý tvar a většinou obsahují nějaké jméno osoby, která funguje na sociálních sítích a má s danou firmou spolupráci a dělá jí reklamu.