Skip to main content

Kam pravidelně za sluncem?


v v=”Content-Type” content=”text/html; charset=UTF-8″>

Byli jste někdy v Chorvatsku?
Jsou lidé, kteří si bez dovolené u moře neumí představit léto. Těší se na ni už od zimy a jakmile to jde, zarezervují si zájezd s cestovní kanceláří. Pro spoustu lidí je to jednoduché a pohodlné, protože se nemusí o nic starat. Jen si vyberou zájezd, sbalí si věci a nasednou do letadla. Kdo má ale raději spíše individuální dovolenou, udělá si program klidně sám. Mnozí lidé jezdí raději na dovolenou autem, protože jsou si jistější – co kdyby se náhodou někdy něco stalo a oni by potřebovali odjet domů hned? Proto volí nejen dovolenou autem, ale hlavně Chorvatsko, které je u nás co by kamenem dohodil.

chorvatsko split

Když už se někdo rozhodne že pojede do Chorvatska autem, většinou si naplánuje cestu na noc. Je to příjemnější hlavně pro lidi s malými dětmi a také jde o to, že už ráno můžete dovádět na pláži. Pokud vám tedy nevadí že budete muset pár hodin řídit, ale budete raději na dovolené kterou si zařídíte kompletně sami, určitě je to pro vás ideální varianta.

pláž moře

Jste tu každý rok?
Mnoho lidí má svou oblíbenou destinaci kam se vrací minimálně jednou do roka. a pokud hledáte kam investovat peníze nebo chcete trávit víc času během roku u moře, může pro vás být ideálním řešením koupě apartmánu v Chorvatsku Najadranu
. Apartmány jsou moderní a nově postavené. Můžete sledovat východy i západy slunce nad mořem, protože budovy stojí kousek od pláží.

Investice do nemovitostí
Mnoho lidí kteří mají nějaké peníze k dispozici hledá nemovitost, která by se dala koupit a případně pronajímat. Protože nemovitostí v Česku ubylo a logicky lidé mají větší zájem o cenově dostupné byty a domy, staly se hitem zahraniční nemovitosti. Vyberte si dokončený apartmán, ke kterému náleží parkovací místo. Po dobu vaší nepřítomnosti ho můžete pronajímat, díky čemuž budete mít příjemný bonus do rodinného rozpočtu.