Skip to main content

Montáž skleníků zvládne každý


Patříte mezi ty, kteří každým rokem uvažují o koupi skleníku, ale nakonec to vzdají nebo se bojí, že nezvládnou jeho stavbu? Nedejte prostor obavám, ale zaměřte se na naše české skleníky, které vám přinesou vytouženou a chutnou zeleninu. Proč zrovna naše skleníky jsou pravou volbou? Především se jejich výrobou zabýváme poměrně dlouhou řadu let a vylepšujeme neustále technologie, které vám přinesou značné benefity a usnadní i práci a na druhou stranu se na nás můžete kdykoliv obrátit o pomoc i při samotné montáži, kterou jsme vám schopni po domluvě zajistit.

skleněný sklenik

Většinou se setkáváme s dotazy, kdy je nejlepší takový skleník pořídit a jestli skleněný skleník je lepší verzí, než polykarbonátový. Těžko skutečně říci, který z nich je lepší, protože každý má své přednosti a spíše bude záležet i na vaší preferenci. Rozhodně vás nezklame ani jedna verze zahradních skleníků. Navíc polykarbonát není škodlivý a je dostatečně pevný. Skleněný skleník bude o trochu těžší, ale to je pochopitelné, jelikož skleněné výplně jsou daleko těžší než polykarbonátové výplně. Každý bude mít také odpovídající konstrukci a ještě náležitosti, které se musí připravit před samotnou montáží. Nicméně nic není náročné.

skleník ze skla

Vhodná doba pro koupi skleníku

Vybírat a kupovat můžete jednoduše po celý rok, skleník vám dovezeme až domů. Jen pokud ho nechcete skladovat, tak je lepší si zvolit buď začátek, nebo konec vegetačního období. Montáž netrvá skutečně dlouho a díky tomu se můžete v brzké době pustit do práce a úprav. Pokud ho uvedete do provozu začátkem vegetačního období, tak můžete poměrně brzo sázet. Na konci října nebo listopadu, pokud to ještě počasí umožní, tak se zase můžete v klidu připravit na nové období. Důležité je zvolit správné zeměpisné umístění a dostatek slunečního světla. Není problém se na nás kdykoliv obrátit, rádi poradíme a poskytneme další informace.