Skip to main content

Prodejte to


Prodat nemovitost není vždy jednoduché. Ceny vzrostly, a pořídit nemovitost si tak nemůže každý. Investoři a bohatí lidé nekupují všechno co vidí, ale velice pečlivě si vybírají co koupí. Proto většinu nemovitostí kupují obyčejní lidé s průměrnými příjmy, a to většinou na hypotéku. Proto je potřeba na prodej nemovitost připravit, a hlavně je nutné si říct o takovou cenu, která není příliš vysoká. V takovém případě byste ji totiž mohli prodávat opravdu velice dlouho, což asi nechcete. Většina lidí totiž spěchá na to, aby nemovitost prodali co nejrychleji a měli svoje peníze v kapse.

podpis smlouvy

Záleží co prodáváte
Staré pořekadlo sice říká že každé zboží má svého kupce, ale ne každý je ochotný koupit starou nemovitost, která vyžaduje spoustu úprav a investic. Proto se nejlépe podívejte na to, za jaké částky se prodávají obdobné nemovitosti ve vašem okolí. Díky tomu si určíte cenu, která bude pro zájemce tak akorát. Abyste zvýšili zájem o předmět prodeje, je dobré nemovitost vyklidit, naaranžovat nějakou tu dekoraci a hlavně umožnit prohlídku, které může předcházet ta virtuální.

Ideální je 360 virtuální prohlídka, díky které se bude moct každý na vaši nemovitost podívat stylem, jako by v ní sám stál. Každý kdo se na ni podívá uvidí nejen všechny stěny, ale také podlahy a stropy. U většiny inzerátů uvidíte jen stěny pohled zvenčí, ale díky této možnosti virtuální prohlídky uvidí zájemci opravdu celou nemovitost. Využijte možnost jít svým zájemcům naproti a ukažte jim jak to uvnitř vypadá.

prodej domu

Nezapomeňte vyfotit vnější pohled a okolí okolo domu či bytu. Jestli si nevíte s prodejem rady a máte obavy že naletíte nějakému podvodníkovi, určitě kontaktujte zavedenou a spolehlivou realitní kancelář, která vám pomůže s prodejem, podpisem smlouvy i se získáním vašich peněz. Kvalitní kancelář se napálit nenechá.