Skip to main content

Těžké a lehké nemoci


Zde je ovšem těžká debata. Protože nikde není určena jasná hranice lehké a těžké choroby, proto si jen ve stručnosti řekněme, že za těžkou budeme považovat nemoci neléčitelné, a za lehké ty, které se dají zvládnout. Například obyčejná chřipka, nebo lehké úrazy. S těmito nemocemi si mnohdy poradí jen obvodní lékař a není třeba vyhledat specialistu. Stejně jako u choroby, na kterou se zde chceme podívat trošku blíže. Ono je to skutečně jako nemoc klasifikováno, tak to tak budeme brát také.

Tuto nemoc mohou mít jen muži, a to ještě jen v určitém věku. Nedá se napsat v jakém, protože je to u každého jiné. Jedná se o erektilní dysfunkci.

pilulka

Tato nemoc nikterak nebolí a nikterak na sebe napřed neupozorní. Jen prostě jednoho dne, nebo lépe řečeno večera zjistí, že již není schopen erotických radovánek se svou partnerkou tak, jak tomu bylo doposud. Prostě to nejde a je to. Pokud muž není patřičně vzdělán a nikdy si o tom nic nepřečetl, tak je to dost průšvih. On totiž neví, že to není žádná jeho chyba, ale že prostě už hormony nedělají svou práci tak jako kdysi. Soustředí se na jiné činnosti, které jsou dle matky přírody důležitější pro přežití jedince nežli nějaké noční hrátky v manželské posteli. Ano, třeba i takové jako je níže na obrázku.

manželská postel

Pro oba partnery to bude vlastně ložnicová zatěžkávací zkouška. Pokud nevědí oč jde, bude to možná také kritická doba soužití. Pokud jsou však vzdělaní, nebudou z toho dělat žádnou kovbojku. Pán si prostě koupí léky a je to hotovo. Vyřešeno rychle a bez potíží.

Jaké léky? Je jich samozřejmě více druhů. Například Oral Jelly Sildenafil je jedním z řady, které mohou mužům pomoci. A nemusí kvůli nim ani k lékaři, ale ani do lékárny. Mohou si je v klidu objednat přes odkaz v tomto článku, na který stačí jen kliknout. Není třeba se obávat prozrazení, balíček přijde diskrétně zabalen.