Skip to main content

Novostavba s nízkými náklady


V současné době jsou velice populární bungalovy. Většinou jsou to přízemní domy, které na první pohled vypadají jinak než klasické domy na které jsme u nás byli zvyklí. Trend bungalovů k nám přišel z USA, kde jde o naprosto běžné domy. Spousta lidí si dnes staví dům sama svépomocí, ale určitě to není cesta pro všechny. Je potřeba si uvědomit že co zvládne jeden, druhý nedokáže a je to tak v pořádku. Není potřeba se za každou cenu snažit postavit dům svépomocí. Můžete si ho nechat postavit.

nový dům

  • Čas

Hlavním důvodem proč si nechat postavit dům na klíč je právě čas. Stavba svépomocí zabere většinou celé měsíce až roky podle náročnosti stavby a podle zkušeností stavebníka. Většina lidí, kteří si staví dům sami, nemají žádné zkušenosti z oboru. Člověk se tak musí všechno naučit sám, což s sebou nese nejen další zdržení, ale i riziko toho že se vám něco nepovede a budete muset hledat někoho, kdo to po vás opraví.

  • Peníze

I když ušetříte za práci, může být problém shánět materiál. Stavební firmy mívají své dodavatele, kteří mají plné sklady materiálu. Když si budete stavět dům sami, budete muset odebírat materiál postupně, protože všechno nejspíš nebudete mít kam uložit. A protože všechno neustále zdražuje, můžete na materiálu nakonec zaplatit daleko víc.

stavba domu

Jestli nechcete riskovat že se vám stavba prodraží postupným nakupováním materiálu, nechte si dům postavit. U nás si můžete vybrat třeba bungalov 5+1 https://www.enerdomy.cz/katalog/filtr/5-kk/, který se vyznačuje tím, že má kuchyni zvlášť. Každý neocení spojený obývací prostor a kuchyni, a pokud vám vyhovuje mít tyto místnosti spíše oddělené, může to být vhodný dům pro vás. U nás mate jistotu že budete ve vlastním bydlet v termínu, který jsme si stanovili.

Jsme jedna z nejlepších stavebních firem, která staví domy na klíč. Vyberte si u nás typový projekt a příští rok už budete žít v novém.