Skip to main content

Pořizujeme auto na leasing pro půjčovnu vodáckého vybavení


Vodáctví je životní styl, který je v naší zemi poměrně značně rozšířen. Svůj podíl na tomto faktu má zřejmě i legendární kniha Zdeňka Šmída „Proč bychom se netopili aneb vodácký průvodce pro Ofélii“. Vodáci si buď přepravují lodě a zavazadla vlastními silami, anebo si veškeré vybavení pronajímají. A právě půjčovny lodí a vodáckého vybavení jsou možností, jak vodácký sport v naší zemi propagovat a významně rozšířit do povědomí veřejnosti.

vodácký zážitek

Jestliže máte zájem otevřít svou vlastní půjčovnu, budete zřejmě poptávat i svůj vlastní vůz. Bude zapotřebí dopravovat zákazníkům lodě na určené místo a odvážet je i poslední den z místa, kam doplují. Přeprava lodí a zavazadel je poměrně častá zvláště na Vltavě, na Lužnici nebo na Otavě, ale konkuruje jim i řeka Sázava a Berounka.

auto na leasing

Auto na splátky bez nahlížení do registru dlužníků je jednou z možností, jak realizovat vaše plány. Bez auta se zkrátka na vodě neobejdete, a může se tu hodit i přepravní dodávka s tažným zařízením, záleží na vašich preferencích a možnostech. Spolehlivý automobil je vlastně jakousi páteří této činnosti a dobře to ví nejen majitelé půjčoven lodí, ale i mnozí amatérští vodáci, kteří si převáží lodě sami. Mimochodem, uvézt na vozíku s nástavbou osm lodí naráz není jen tak a bez auta s tažným zařízením jste od této činnosti zcela odříznuti.

Uzavření leasingové smlouvy je však životní krok, který je třeba důkladně zvážit, promyslet a také konzultovat s odborníky, kteří vám tuto službu nabízí, měli byste mít jasno o pravidelných splátkách a také o využívání vozu, který by si na sebe měl vydělat. Musíte mít již předem připravenou koncepci vašeho podnikání i s ohledem na vaši konkurenci, která se tu v terénu pohybuje. O tyto služby ale zřejmě bude stále zájem, protože plavba po řece je velmi atraktivní způsob trávení dovolené, který si mnozí z nás jen tak z plezíru neodepřou.