Skip to main content

Sexy podpatky? Jedině u Botish-pleaser domina.


Ženy jsou rády sexy, rády se líbí mužům. Proto rády nosí vysoké podpatky. Pokud jsou hodně vysoké, není vždy snadné se na nich naučit pěkně a ladně chodit, ale vyplatí se to. Muži totiž na ženách přímo zbožňují vysoké podpatky. Je jedno, zda se žena obuje do sandálů, lodiček, kozaček na vysokých podpatcích. Zda jde s nimi po městě anebo si je vezme do postele. Zda si k nim vezme sexy šaty, úzké džíny anebo jen sexy spodní prádlo. Vysoké podpatky patří i do postele. Muže to pěkně rajcuje. Firma BOOTISH nabízí sexy boty z řady PLEASER DOMINA. Pantoflíčky, sandálky, lodičky a vysoké kozačky. Všechny boty jsou velmi sexy a krásné. Většinou se boty nosí ven, ale sexy boty jsou pěkné i v posteli.

sexy

Při sexu nemusí mít nutně žena vysoké kozačky na jehlách, může si nazout i pěkné sexy lodičky. A není nutné, aby ty boty byly černé barvy, může si zvolit červené anebo třeba bílé, přeci jen spodní prádlo by krásně mělo ladit s botami, ve kterých bude svádět muže a seklo jí to. My ženy přeci jen rády svádíme a muži proti tomu vůbec neprotestují, naopak se jim to líbí. Před sexem, aby se oběma líbil, by měla být i pěkná předehra a určitě by sexuální hrátky měly být různorodé, aby se ze sexu mezi mužem a ženou, kteří jsou spolu už delší dobu, nestala jen taková nudná rutina.

lodičky

Aby to oba dva bavilo a krásně si to vzájemně užili. Krom jiného se právě hodí i sexy botičky na vysokém podpatku a krásně je sladit se sexy spodním prádlem, popřípadě sexy šatičkami. Možností je rozhodně několik. Firma BOOTISH nabízí úžasnou řadu a určitě si vybere každá žena tak, aby rozpálila svého milého. Většina bot z řady PLEASER DOMINA je černých, ale některé mají i červenou variantu, některé i bílou, a dokonce i sladkou růžovou. Když se to vše sladí, žádný muž nezůstane chladný a pořádně ho to rozpálí! Uvidíte!