Skip to main content

Vyhněte se faux pas


Nemusíte se zrovna chtít oblékat podle poslední módy, ale je dobré pamatovat na to jak se některé kousky nosí, co můžete bez obav zkombinovat a co naopak raději vůbec ne. Nenosí se spolu některé vzory, a je dobré pamatovat na to, kam se které oblečení nosí. I v dnešní uvolněné době bychom měli určitý dress code dodržovat třeba do divadla. Ženy mají celkem velký výběr co se týče oblečení, bot i doplňků, ale jsou zase více pod drobnohledem. Spousta lidí v okolí řeší co má žena na sobě, a to dokonce i úplně cizí lidé.

barevné podprsenky

Mnoho žen by si rádo vzalo i něco co se jim líbí, ale má to netradiční střih. Existují různé halenky nebo i šaty, které by si ženy občas rády vzaly třeba na večírek, jenže je tu malý problém – je problém v tom, daný kus oblečení má velký výstřih, je průhledný a nebo má holá záda. Další položkou, která se špatně obléká, je korzet. Buď jde o samostatné kousky a nebo o šaty.

Aby nikde nic neprosvítalo nebo dokonce nevykouklo ven, je potřeba si vršek upravit tak aby seděl na místě, což ale neřeší problém s bradavkami. Mnoho žen se jimi cítí být limitováno, protože nechtějí aby je okolí okukovalo a odsuzovalo. Ideální je bradavky překrýt nálepkami na prsa a prsa podržet jinak – bez podprsenky. Ideální je lepicí podprsenka, která nahrazuje tu klasickou. Pod oblečením tak není vidět a přesto vaše prsa podrží tak, abyste měla hezký dekolt.

sexy šaty

Nejen pod šaty na večírek se hodí tento druh podprsenky. Volí jej i nevěsty, které si vybírají krajkové svatební šaty s průhledným živůtkem a nebo holými zády. Nevěsta by v žádném případě neměla ukazovat víc než je nutné, ale zároveň je decentní dekolt přijatelný i u nevěsty. U nás najdete nejen pásky na prsa, ale i neviditelnou samodržící podprsenku, která se skvěle hodí nejen pod šaty, ale i na denní nošení – nikde nic nebude vidět.