Skip to main content

Čistý bazén


I když se už blíží zima, tak je dobré už přemýšlet nad tím, jestli byste si nechali také postavit na zahradě bazén. Mnoho lidí má na zahradě bazén, ale ne všichni lidé také ví, jak se mají právě o svůj bazén starat. Já znám několik rodin, které právě mají bazén, ale vůbec neví, jak se o svůj bazén stará. Kolikrát také vidím, jak tak třeba si pořizují bazén, ale vůbec neví, že také musí mít nějaký chlór anebo jinou bazénovou filtraci anebo bazénovou chemii. Já sama jsem měla na zahradě dva malé nafukovací bazény a samozřejmě že i o tyto dva malé nafukovací bazény, kde je málo vody, tak jsem se i tak o ně velice starala. Vážně bych nechtěla, aby mě ta voda právě zezelenala, nebo aby tam byly nějaké mikroby a další mikroorganismy.

Ráda plavu v bazénu a opaluji se.

Pořídila jsem si raději dva plováky do bazénu. Musím uznat, že právě plovák do bazénu se vám vyplatí, protože právě do tohoto plováku do bazénu můžete vložit chlorové tablety. Mnoho lidí právě na chemii už za zanevřelo a nechtějí vůbec žádnou chemii. Já si ale myslím, že pokud lidé nechtějí žádnou chemii a bazénovou chemii, tak by si vůbec neměli potom pořizovat bazén, protože bazén bez chemie asi není nic zdravého. Já jsem si vždycky říkala, že když si pořídím bazén, tak také musím počítat s tím, že budu pořizovat nějakou bazénovou chemii anebo plováky do bazénu.

Chci mít čistý bazén vždycky.

A opravdu milí lidé, nebojte se a pořiďte raději chlór anebo další chemie do bazénů. Asi nikdo by nechtěl, aby potom vylezl z bazénu a měl by po sobě nějakou vyrážku anebo nějaký nepříjemný ekzém. Kdy by si potom poškrábal celé tělo. Mě se tohle stalo jednou, když jsem na obou lýtkách měla velikou vyrážku z bazénu, kde nebyly žádné plováky do bazénu a chlor. A řeknu vám, že to bylo opravdu potupné a trapné, protože kolikrát jsem se to poškrábala až do krve. Od té doby nedám na chemii do bazénu dopustit.