Skip to main content

Moderní doplněk pro každý telefon


Máte doma dotykový telefon?
Pokud používáte dotykový telefon, nejspíš máte telefon od Applu – tedy pokud patříte mezi nadšence do současné elektroniky. Právě Apple vyrábí skvělé telefony, které se vyznačují velkým displejem a nadčasovým designem. Jenže právě design je vykoupený materiály, které nevydrží přílišnou zátěž. U iPhonů se setkáváme se sklem a s různými druhy kovů. I když by se zdálo že právě díky kovu půjde o odolný telefon, opak je pravdou.

iphone telefon

Levnější modely mají zadní část z plastu, ale pádem z ruky se poškodí jakýkoliv materiál. Samotné poškrabání by ještě tolik nevadilo, nicméně je potřeba počítat s tím, že oprava bude nákladná ať už máte jakýkoliv iPhone. Zadní kryt nejde otevřít tak jako je tomu běžné u jiných telefonů, a s výměnou zadní části i baterie musíte jít do servisu, jinak byste ztratili záruku. Pokud už máte telefon po záruce, i tak se budete do servisu muset vydat, protože pokud nejste technický typ, nejspíš si když sami doma nevyměníte.

Jestli vlastníte některý z modelů iPhonu, určitě jej mějte zabezpečený tvrzeným sklem, které displej ochrání před poškozením. Máte model 12 pro? Nezapomeňte nosit kryt na iphone 12 pro, změní design vašeho telefonu a ochrání ho před poškozením. Díky krytu či obalu bude váš telefon v bezpečí před pádem. Samozřejmě pokud vám telefon přejede auto, žádný obal ani kryt vám nepomůže. Kdyby a obaly jsou určené k běžnému nošení, a pokud je budete používat, nemusíte se bát ani drobnějších oděrek.

kryt iphone

Spousta lidí mění svůj iPhone každý rok a to tak, že smaže obsah stávajícího telefonu, ten prodá a doplatí si zbývající částku na nový model. Jestli to tak děláte taky, mějte na paměti, že stav telefonu má vliv na výslednou cenu. Jestli se chystáte telefon prodat, určitě jej zabezpečte před škrábanci – ty totiž snižují cenu telefonu.